Державні виконавці  вже незабаром завітають до злісних боржників «Рівнеоблводоканалу»

Опубліковано: 04.09.2019. Автор: . Рівненська область

Державні виконавці  вже незабаром завітають до злісних боржників «Рівнеоблводоканалу»

Понад тисячу попереджень про примусове відключення від централізованого водопостачання боржників та передачу матеріалів до суду виписали працівники «Рівнеоблводоканалу» лише впродовж минулого місяця. До таких крайніх заходів обласне водопостачальне підприємство вимушене було вдатися через низький рівень проплат населення за спожиті послуги та зростання боргів.

Станом на липень цього року населення заборгувало «Рівнеоблводоканалу» за спожиті послуги майже 45, 5 мільйонів гривень. На підприємстві кажуть, що цьому може бути кілька причин: і сезон відпусток, і нещодавно введена монетизація комунальних платежів, суть якої ще не всі до кінця зрозуміли. Втім, факт залишається фактом – рівень проплат населення за серпень склав трохи більше  81%. Якби водоканал був дотаційним, то нестачу коштів можна було б покрити за рахунок бюджету. Однак ця історія не про «Рівнеоблводоканал», який хоч і є обласним комунальним підприємством, все ж існує виключно за рахунок наданих послуг. Тож, щоб якось вплинути на ситуацію, працівники підприємства змушені були активізувати роботу по стягненню боргів, залучивши до цього державну виконавчу службу.

Ми домовилися із працівниками ДВС про ряд заходів, які допоможуть стягнути заборгованість за спожиті послуги водопостачання та водовідведення зі злісних боржників, – розповідає начальник служби обліку і реалізації води «Рівнеоблводоканалу» Іван Пустовіт. – Наприклад, це може бути повна або часткова конфіскація майна боржника за рішенням суду, заборона виїзду за кордон, накладення арешту на кошти боржника та ряд інших механізмів.

У той же час, як каже пан Пустовіт, подібні заходи є вимушеним заходом впливу на тих, хто принципово відмовляється платити за спожиті послуги. А передує їм кропітка роз’яснювальна робота та надана підприємством можливість для усіх без винятку боржників уникнути малоприємного спілкування із державними виконавцями – реструктуризація боргу.

За інформацією «Рівнеоблводоканалу».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...