Зеленський і педофіли: Президенту не сподобався закон про хімічну кастрацію

Опубліковано: 04.09.2019. Автор: .

Зеленський і педофіли: Президенту не сподобався закон про хімічну кастрацію
Володимир Зеленський.

Закон, який передбачає примусову хімічну кастрацію за злочини сексуального характеру проти неповнолітніх, схоже так і не набуде чинності. Принаймні, у такому вигляді, в якому його прийняли народні депутати 11 червня цього року.

На сайті Верховної Ради України зазначено, що закон №6449 «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України, що стосуються посилення відповідальності за злочини, які скоєні по відношенню малолітнього або малолітньої, неповнолітнього або неповнолітньої особи або неповнолітньої особи, яка не досягла статевої зрілості» в середу, 4 вересня, повернули до Верховної Ради із пропозиціями Президента України.

Готується до розгляду із вето Президента, – зазначено у графі про стан проходження розгляду закону.

Зазначимо, що 11 липня Верховна Рада прийняла закон про хімічну кастрацію педофілів. За нього тоді проголосували 247 народних обранців. Окрім того, законом передбачалося створення відкритого реєстру осіб, які притягувалися до відповідальності за злочини сексуального характеру проти неповнолітніх.

А пізніше одразу 15 правозахисних організацій України звернулися до Президента з проханням скасувати цей закон.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...