На прикладах світового досвіду рівнян навчатимуть енергозбереженню

Опубліковано: 05.09.2019. Автор: . Рівненська область

На прикладах світового досвіду рівнян навчатимуть енергозбереженню
Фото ілюстративне.

10 вересня у Рівному відбудеться Міжнародна конференція «Біогенерація: енергетична та екологічна безпека – досвід для Рівного». На ній представники влади та спеціалісти у енергозбереженні обговорюватимуть важливі питання, які стосуються енергоефективності та відновних джерел енергії. Взяти участь у заході можуть всі охочі.

На сьогодні питання енергозбереження, енергоефективності та біоенергетики стоїть надзвичайно гостро, – говорить директор ТОВ «Рівнетеплоенерго» Олександр Корчинський. – Проте, на жаль, Рівне у цьому плані не є лідером.Тож ситуацію потрібно кардинально міняти. Тому ми запросили європейських та українських спеціалістів, аби обговорити, яким є світовий досвід у розвитку виробництва енергії на біопаливі, які є тенденції, динаміка та перспективи в Україні.

Окрім міського голови Рівного Володимира Хомка та керівництва «Рівнетеплоенерго», у конференції участь візьмуть Юрій Шафаренко, директор Департаменту відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, професор Вагенінгенського університету Волтер Елберсен (Нідерланди), Кейс Квант із Нідерландського агентства підприємництва, а також партнери у міжнародному бізнесі із відновної енергетики України – Віллі Байєн та Кара Енерджі Системз. Про перспективи і переваги роботи котелень Рівного, що працюють на біомасі, розповідатиме і керівник Групи компаній «Укртепло» Іван Надєїн.

У рамках конференції її учасники мають підписати протокол про наміри подальшої співпраці між Рівненською міською радою, Групою компаній «Укртепло» та «Kara ES» (Нідерланди).

Відбудеться міжнародна конференція «Біогенерація: енергетична та екологічна безпека – досвід для Рівного» у сесійній залі Рівненської міської ради (м. Рівне, вул. Поштова, 2, 4-ий поверх). Початок о 09:00. З детальною програмою заходу можна ознайомитися за цим посиланням.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...