«Спочатку мир»: Зеленський не готовий до легалізації зброї

Опубліковано: 06.09.2019. Автор: .

«Спочатку мир»: Зеленський не готовий до легалізації зброї
Фото ілюстративне.

Народна ініціатива легалізувати зброю в Україні, що була зареєстрована на сайті інтернет-представництва Президента та набрала необхідну кількість підписів для розгляду, задоволена не буде. Принаймні, зараз. Судячи з відповіді Володимира Зеленського, керівництво держави вважає такий крок передчасним.

На думку Зеленського, легалізації зброї в Україні має передувати «комплексне та дійсно фахове вивчення ситуації у цій сфері, насамперед з урахуванням аналізу досвіду іноземних держав».

Зважаючи на визначену Конституцією України найвищу соціальну цінність – людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеку, усвідомлюючи відповідальність держави перед людиною за свою діяльність та враховуючи необхідність удосконалення правової політики і встановлення миру в суспільстві, легалізація обігу в державі зброї вбачається передчасною, а тому не може бути підтримана, – зазначив Володимир Зеленський у своїй відповіді під петицією.

Нагадаємо, ще в якості кандидата у Президенти України Володимир Зеленський у квітні цього року в інтерв’ю РБК-Україна заявляв свої категоричне «ні» легалізації короткоствольної зброї.

Я проти легалізації зброї. Не можна відповісти коротко, поясню чому. Легалізація зброї сьогодні в Україні, в країні, де йде війна, це неправильно, тому що ми прекрасно з вами знаємо, скільки зброї… Я проти легалізації зброї, – зауважив тоді пан Зеленський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...