Зе-інтрига: в Рівненській ОДА готуються до візиту, якого може і не бути

Опубліковано: 06.09.2019. Автор: . Рівненська область

Пристрасті за Зеленським: у Рівненський ОДА готуються до візиту Президента
Володимир Зеленський.

Попри активну підготовку до ймовірного візиту Володимира Зеленського на Рівненщину у наступний вівторок, жодної офіційної інформації з цього приводу поки немає. Не говорить про це і прес-секретар глави держави Юлія Мендель, посилаючись на міркування безпеки.

Графік поїздок Володимира Зеленського заздалегідь не оприлюднюють з міркувань безпеки Президента, – зазначила пані Мендель.

Тим часом, в.о. голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко колегам з видання «Рівне Вечірнє» підтвердив, що попередня підготовка до візиту глави держави ведеться. Щоправда, приїде він чи ні, наразі не знають.

Нагадаємо, інформація про ймовірний візит Володимира Зеленського наступного вівторка, 10 вересня, на Рівненщину з’явилась напередодні на одному з місцевих сайтів. Журналісти оприлюднили її, посилаючись на власні джерела. І додали, що метою візиту гаранта мало би стати представлення нового голови облдержадміністрації Віталія Коваля, кандидатура якого була погоджена на Кабміні ще 21 серпня. Попри це, досі офіційного указу Президента про його призначення немає.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чого ви очікуєте від 2020 року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...