Обмін полоненими: у «Борисполі» приземлився літак з українцями (ПРЯМА ТРАНСЛЯЦІЯ)

Опубліковано: 07.09.2019. Автор: .

Обмін полоненими: у «Борисполі» приземлився літак з українцями

Сьогодні, 7 вересня, відбувається процес обміну полоненими між Україною та Росією, про який говорили давно. Близько 13:00 в аеропорт прибув кортеж Президента Володимира Зеленського. Також полонених Росією українців зустрічають перші особи країни, рідні та близькі.

Окрім того, з’явилось перше офіційне підтвердження обміну утримуваними від представників української влади. На сторінці заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка  у Facebook з’явився допис:

Зустрічайте, – написав Тимошенко, додавши фото, на якому видно аеропорт та літаки.

Обмін полоненими: у «Борисполі» приземлився літак з українцями

Також у дописі зазначено, що на той час він перебував у московському аеропорту «Внуково» разом із помічником Президента України Андрієм Єрмаком.

Обмін полоненими: у «Борисполі» приземлився літак з українцями

У “Борисполі” рідні зустрічають полонених українців.

Рсійський адвокат Марк Фейгін у Twitter опублікував перелік імен звільнених українців та росіян.

24 моряки і 11 засуджених українців,-  уточнив він. – Олег Сенцов, Роман Сущенко, Євгеній Панов, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Павло Гриб, Алексій Сизонович, Володимир Балух, Артур Панов та Едем Бекіров.

Серед українських моряків, захоплених в полон у листопаді минулого року в Керченській протоці, є імена: Роман Мокряк, Юрій Без’язичний, Андрій Артеменко, Андрій Ейдер, Богдан Головаш, Денис Гриценко, Богдан Небилиця, В’ячеслав Зінченко, Сергій Цибизов, Сергій Попов, Владилав Костишин, Андрій Оприск, Олег Мельничук, Михайло Власюк, Віктор  Безпальченко, Володимир Терещенко, Євген Семидоцький, Володимир Лісний, Володимир Варимез, Андрій Драч, Володимир Лисовий, Денис Гриценко, Василь Сорока та Юрій Будзило.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...