Через змагання з триатлону сьогодні перекриють частину вулиць Львова та змінять схеми руху автобусів

Опубліковано: 08.09.2019. Автор: . Львівська область

Через змагання з триатлону сьогодні перекриють частину вулиць Львова та змінять схеми руху автобусів

Сьогодні, 8 вересня, у Львові відбуватимуться масштабні змагання Lviv Triathlon Cup, де поєднано три види спорту: плавання, біг та велоїзда. У зв’язку з цим, рух автотранспорту на маршруті змагань обмежено. Організатори просять вибачення за незручності, повідомляють у прес-службі Львівської міської ради.

За сприянням міської ради проводиться Відкритий кубок Львова з триатлону. Дистанції відбуватимуться в плаванні 1,5 км, велосипедна дистанція — 40 км і бігова дистанція становитиме 10 км.

Міжнародні змагання Lviv Triathlon Cup відбуватимуться на різних дистанціях:

  • — забіг на 200 м, 300 м та 500 м (Дитяча триатлонна ліга) відбуватиметься за маршрутом: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — просп. Свободи, 24.
  • — велозаїзд на 4 км (Дитяча триатлонна ліга) буде за маршрутом: просп. В. Чорновола — пл. Різні — просп. В. Чорновола — просп. В. Чорновола, 1 — вул. Городоцька, 2.
  • — забіг на 1 км: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — просп. Свободи, 24.
  • — заплив учасників на озері «Колиба» (смт Брюховичі, вул. А. Бурденка, 14).
  • — велозаїзд за маршрутом: вул. А. Бурденка, 14 (озеро «Колиба» у смт. Брюховичі) — вул. Замарстинівська, 217 — вул. Варшавська — просп — В. Чорновола, 103 — вул. В. Липинського, 3 — вул. Угнівська, 9 — просп. В. Чорновола, 45 — просп. В. Чорновола, 7 — вул. Покутська, 2 — просп. В. Чорновола, 103.
  • — забіг на 10 км за маршрутом: просп. Свободи, 41 — просп. Свободи, 1 — вул. Князя Романа — просп. Свободи, 24 — вул. Городоцька, 2.
  •  — нагородження переможців відбудеться на просп. Свободи, 41.

Організаторами змагань є Федерація триатлону Львівської області спільно з управлінням молоді та спорту Львівської міської ради. На проведення цього заходу з міського бюджету  виділено фінансову підтримку в сумі 300 тис. гривень.

На час проведення змагань буде перекрито або обмежено рух транспорту на різних ділянках маршруту від смт Брюховичі до проспекту Свободи. У зв’язку з цим не курсує тролейбус № 33. У зв’язку з перекриттям у русі трамваїв № 1, 2, 9 у цей час можливі короткотермінові затримки в центрі міста.

Також з 8:30 і до 12:00 зміниться схема руху автобусних маршрутів. Детальніше зі схемою можна ознайомитися ТУТ.

Через змагання з триатлону сьогодні перекриють частину вулиць Львова та змінять схеми руху автобусів

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...