«Ми знаємо, що рак перемогти можливо»: у Рівному організовують «онкотусовку»

Опубліковано: 09.09.2019. Автор: . Рівненська область

«Ми знаємо, що рак перемогти можливо»: у Рівному організовують «онкотусовку»
Головний організатор дружньої зустрічі Ольга Rain (фото з її особистої сторінки у Facebook).

Лімфоми – серйозне захворювання, прогресуюче з плином часу. Це пухлина з клітин імунної системи, різновид злоякісної пухлини, що вражає всю лімфатичну систему. Іншими словами, це не одна хвороба, а група з понад 30-ти різних хвороб, від яких щорічно вмирають сотні людей. Аби привернути увагу суспільства до проблеми та поговорити про шляхи її вирішення, 15 вересня, у Всесвітній день боротьби з лімфомами, у Рівному відбудеться дружня зустріч онкоодужуючих – #прорАк.

Цього дня зберуться саме ті люди, які борються з раком. Ті, хто вже його переміг, та їх родичі, близькі, друзі, – розповідає головний організатор дружньої зустрічі Ольга Rain. – Разом з ними та запрошеними онкопсихологом та онкогематологом ми обговоримо шляхи боротьби із раком. Також поділимося досвідом лікування цієї хвороби, отримаємо навички та знання щодо виявлення та встановлення діагнозу онко. Ми хочемо донести до людей, що рак – це не так страшно, як про нього говорять. Ми запрошуємо на зустріч тих, хто знаходиться на етапі лікування та тих, хто вже вийшов у ремісію. Рак – це не вирок і ми щодня це доводимо. Запрошуємо усіх, кому небайдужа та цікава тема боротьби з онко. Ми знаємо, що перемогти його можливо!

До слова, 24-річна рівнянка Ольга Rain нині бореться із четвертою стадією лімфоми Ходжкіна і є головним ідейним натхненником заходу.

Вона зауважує, що коли в родину приходить рак, то хворіє вся сім‘я. Але цю біду можна подужати.

Рак – це не біда і проблема однієї людини, і не лише її бій. А наш спільний. Тому і боротися ми маємо спільно, – підсумовує дівчина.

Зустріч відбудеться у неділю, 15 вересня, об 11:00, у Рівному в кафе «Place» (вулиця Лермонтова, 4-а).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чого ви очікуєте від 2020 року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...