Нацбанк дозволив використання закордонного паспорта для банківських операцій

Опубліковано: 09.09.2019. Автор: .

Нацбанк дозволив використання закордонного паспорта для банківських операцій

Національний банк України дозволив використання закордонного паспорта для отримання банківських послуг. Про це повідомляє Державна міграційна служба, посилаючись на лист НБУ від 4 вересня цього року.

Зокрема, цим листом підтверджується рівнозначність використання громадянами України обох паспортних документів.

Відтепер, банківські установи можуть обслуговувати фізичних осіб – резидентів як на підставі паспорта громадянина України (у формі ID-картки або книжечки), так і на підставі паспорта громадянина України для виїзду за кордон, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що відповідно до наданих роз’яснень відомості «по батькові» фізичної особи-резидента, яких немає у закордонному паспорті, можуть встановлюватися банками на підставі інших офіційних документів, зокрема – про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП).

Також наголошується, що посвідчення водія, особи моряка, особи з інвалідністю чи учасника Другої світової війни, посвідчення, видане за місцем роботи фізичної особи, не можуть бути використані громадянином України для встановлення його особи при отриманні банківських послуг.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...