«По 2000 доларів – за розхитування ситуації»: Порошенко готує осінні протести?

Опубліковано: 09.09.2019. Автор: .

«По 2000 доларів – за розхитування ситуації»: Порошенко готує осінні протести?
Фото ілюстративне.

Останні здобутки нової команди Володимира Зеленського як у внутрішній політиці, так і на зовнішніх напрямках, в тому числі і звільнення українських в’язнів Кремля, не могли не позначитися позитивно на рейтингу Президента. З огляду на це, його попередник Петро Порошенко, який досі плекає надію повернутися у головне крісло країни, вирішив заручитися підтримкою радикально налаштованих сил.

Популярний Telegram-канал «Легетимний», який спеціалізується на політичній інсайдерський інформації повідомляє, що опоненти Володимира Зеленського почали приховану, але активну підготовку до осінніх протестів.

Порошенко дав завдання С14 збирати людей, яких зняли з утримання МВС та СБУ. На ці потреби навіть виділили кошти. Збирають усіх з радикалів. Особливо цікаві представники «Азову», «Нацкорпусу» та нацдружин. Окрім того, цікаві і «несистемні» радикали. Старшим вже дають заробітну платню по 2000 доларів за розхитування ситуації. Планують зібрати 3-5 тисяч людей. Поки формуються списки, – йдеться у повідомленні.

Зрозуміла річ, що цю інформацію ні в С14, ні в «Нацкорпусі», ні в «Азові» зараз ніхто не підтверджує. Тому – поживемо і побачимо.

Нагадаємо, у суботу відбувся обмін із Росією полоненими. Окрім захоплених ще минулого року у Керчинський протоці моряків, в Україну повернулися Олег Сенцов, Роман Сущенко, Євгеній Панов, Олександр Кольченко, Станіслав Клих, Микола Карпюк, Павло Гриб, Олексій Сизонович, Володимир Балух, Артур Панов та Едем Бекіров. Одразу після приземлення в «Борисполі» літака з українськими політв’язнями Кремля, Президент Володимир Зеленський зібрав брифінг і заявив, що це лише перший етап. Далі, за його словами, буде «повернення територій і припинення війни».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...