«ВКонтакте» повертається?

Опубліковано: 10.09.2019. Автор: .

«ВКонтакте» повертається?

Трохи більше двох років протрималася заборона колишнього Президента України Петра Порошенка на використання російських соцмереж на території в Україні. І хоч вона досі офіційно не скасована і мала би діяти ще майже рік, останнім часом дедалі більше користувачів без проблем заходять в окремі «заборонені соцмережі» навіть, не використовуючи як раніше, VPN.

Однією з таких соцмереж є «ВКонтакте». Тепер у неї можна зайти майже з будь-якого оператора Vodafone, Київстар, lifecell просто через мобільний додаток. Комп’ютерна ж версія поки напряму не доступна.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року Президент України Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». До слова, то був п’ятий за останні півтора роки указ Президента про санкції, але вперше до санкційного списку потрапили російські соцмережі «ВКонтакте» та «Однокласники», інтернет-портал «Яндекс» (та його українська «дочка») і поштовий сервіс Mail.ru.

Крім того, тоді ж було суттєво розширено коло російських телерадіокомпаній, IT-компаній і виробників програмного забезпечення, які потрапили під обмеження. Зокрема, крім розробників популярних антивірусів «Лабораторія Касперського» і «Доктор Веб», до «чорного списку» включили розробника бухгалтерського програмного забезпечення 1С. Усім їм встановлений санкційний термін у три роки.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...