Зеленський в «Острозькій академії»представив нового голову Рівненської ОДА

Опубліковано: 10.09.2019. Автор: . Рівненська область

Зеленський в Острозькій академії представив нового голову Рівненської ОДА
Представлення нового голови Рівненської ОДА в "Острозькій академії". Фото Олександра Харвата.

Прізвище Віталія Коваля, ймовірного кандидата на посаду голови Рівненської ОДА, тривалий час було оповите таємничістю. Навіть після того, як його кандидатуру 21 серпня було погоджено на засіданні ще старого складу Кабінету Міністрів України, багато хто до кінця не вірив у реальність такого призначення. Це й не дивно, адже місцева Зе-команда в кабінеті на шостому поверсі облдержадміністрації бачила зовсім іншу людину. Втім, усі припущення та сумніви розвіялися, коли сьогодні, під час офіційного візиту на Рівненщину поруч із Володимиром Зеленським побачили саме пана Коваля.

Представлення нового очільника Рівненської ОДА відбулося у стінах Національного університету «Острозька академія».

Голова облдержадміністрації – це не посада. Це можливість показати свою роботу для мешканців області, – представляючи пана Коваля, зазначив Президент України Володимир Зеленський. – Будь-яка посада, як дається, так і забирається. Сьогодні вона вам дається.

Насамперед  пан Коваль своє представлення саме в Острозькій академії назвав символічним. І додав, що від сьогодні правила роботи обласних чиновників кардинально зміняться.

Задач Президент поставив дуже багато, але всі вони чіткі та прозорі. Від сьогодні починаємо працювати відкрито. У тому числі і в питаннях боротьби із незаконною вирубкою лісу, і в питаннях легалізації видобутку бурштину. Першочергово ми налагодимо діалог між владою та бізнесом. В такому ж руслі будуть працювати і правоохоронні органи, – зазначив пан Коваль.

Серед пріоритетних і першочергових напрямків роботи новопризначений голова Рівненської ОДА назвав залучення інвестицій та створення нових робочих місць. І додав, що цю задачу виконати буде значно простіше, оскільки за кожну залучену гривню інвестицій в область тепер особисто поручився Президент України Володимир Зеленський.

Нагадаємо, новому голові Рівненської ОДА Віталію Ковалю 38 років. Він є членом Олімпійського комітету України та президентом Рівненської обласної Федерації греко-римської боротьби. Останнім місцем його роботи була посада директора ТзОВ «ВВВ Монтаж», що займається будівництвом доріг.

Окрім того, Віталія Коваля вважають кандидатурою голови Рівненської обласної ради Олександра Данильчука, який теж, у молодості, активно займався боротьбою.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...