«Користуєтесь нашим – платіть!» Міський голова Хомко підштовхує навколишні села до об’єднання з Рівним, шантажуючи дітьми

Опубліковано: 11.09.2019. Автор: . Рівненська область

«Користуєтесь нашим – платіть!» Міський голова Хомко підштовхує навколишні села до об’єднання з Рівним, шантажуючи дітьми

За навчання дітей з приміських сіл у рівненських садочках і школах, а також за медичне обслуговування мають платити сільради. Ініціатором цього є міський голова Рівного Володимир Хомко. Щоправда, це поки лише проект рішення, який завтра, 12 вересня, будуть розглядати на сесії Рівненської міської ради.

За словами пана Хомка, закон передбачає, що діти мають ходити в садок чи школу там, де вони мешкають, тобто в своєму населеному пункті. У іншому випадку сільська чи селищна рада повинна відшкодувати витрати на навчання. Мовляв, такий досвід є в Тернополі, пише видання «7 днів».

З моєї точки зору, це мало б бути врегульовано на державному рівні, але ж маємо те, що маємо, – каже пан Хомко. – Ті діти з довколишніх сіл, які ще в місті не навчаються, сюди й не потраплять. Я докладу до цього максимум зусиль. Ті ж, хто вже навчаються, вони звісно ж залишаться, однак за їхнє навчання мають заплатити сільські і селищні ради. Яке село може збудувати свої музичні, спортивні, художні школи? Якщо користуються нашими, то нехай платять. Чому місто має витрачати свої немалі кошти, які б ми могли використати на потреби міста, ремонти тощо? До слова, одна дитина в дитсадку обходиться бюджету в 26 тисяч гривень на рік. Або ж хай об’єднуються з містом і тоді це все буде і їхнє теж. Сподіваюся, депутати мене підтримають.

За словами міського голови, розцінки для Рівного списали з Тернополя, де вже така практика існує.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
avatar

Вибір читачів

Опитування

Чого ви очікуєте від 2020 року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...