Відома телеведуча, яка поборола онкологію, розповіла про корупцію в Національному інституті раку

Опубліковано: 12.09.2019. Автор: . Київська область

Відома телеведуча, яка поборола онкологію, розповіла про корупцію в Національному інституті раку
Яніна Соколова.

Яніна Соколова, яка вилікувалась від раку, вирішила розкрити деталі того, хто в Україні наживається на онкохворих. За приклад вона взяла спеціалізований медичний заклад – Національний Інститут раку, в якому сама неодноразово проходила лікування. Подробицями корупційних схем керівництва цієї установи журналістка поділилася на своїй офіційній сторінці у Facebook.

Цю жінку на фото звуть Олена Колесник. Вона – директор Національний Інститут Раку. Так, так, це той самий заклад, де мене лікували від раку. Офіційна зарплата пані Олени в районі 12 -14 тис гривень. Попри відносно невеликі гроші, Оленина донька вчиться у Франції. Їздить Олена на Volvo XC40 (до речі хороша машина, теж хочу у кредит таку брати). У чоловіка Олени – проктолога державної лікарні – теж Volvo, але іншої моделі – V90 cross country. Олена не робить операцій, а тому її джерело прибутку – це схеми із лікарями-спільниками-корупціонерами і махінації із закупівлями ліків. Олена – розумна. «Могилянку» ж закінчила. Вона навчилася обходити систему державних закупівель ProZorro. В інституті раку немає ремонту. Ліфти системно не працюють. І пацієнтів на операцію вчасно не можуть відвезти. Про наявність ліків я взагалі мовчу. Переважну більшість пацієнти купують самі.

Олена звикла до схем, але їй вкрай некомфортне сусідство з головним лікарем інституту раку.
Він не є частиною схеми. Бо його цікавить не нове Volvo, а нові умови для пацієнтів інституту.
Саме тому пані Олена розпочала війну проти Андрій Безносенко. Шляхом брудних методів і створення керованої комісії, яка (хіхі звинуватила Андрія у тому, що навіть не входить у межі його компетенції, хоч посадові обов‘язки вивчили б перед тим, як наклепи писати) відсторонила Андрія від займаної посади. Не будьте як Олена.

Журналістка у своєму дописі закликала Президента України Володимира Зеленського, Генеральну Прокуратуру України та всі антикорупційні органів звернути увагу на проблеми Інституту і вжити заходів по зміні, як вона написала: «старих бездієвих корупціонерів на тих, хто дійсно намагається не тільки розбудувати інститут, але і врятувати більше життів».

За три останні роки завдяки Андрію та його команді молодих лікарів вдалося збільшити на:

+30% пролікованих пацієнтів;

+50% унікальних операцій;

біля 100 іноземних стажувань.

До речі тут цікаво, що їх якраз відвідують переважно лікарі нової формації, бо старої елементарно не знають мови. Керує командою молодих вчених Olena Samokhvalova.

В Україні 1 млн хворих на рак. Дати таким панянкам як Колесник і надалі красти – це знищувати один із найбільших лікувальних онкозакладів країни.

Не будьте байдужими, – підсумувала Яніна Соколова і додала до свого допису фото директора Національного інституту раку та малоприємні «краєвиди» цього закладу.

Відома телеведуча, яка поборола онкологію, розповіла про корупцію в Національному інституті раку

Олена Колесник.

До слова, увечері 16 серпня Національна поліція повідомила про обшуки в приміщеннях Національного інституту раку. За даними поліцейських, медики установи отримали хабарі від громадян, які лікуються від онкологічних захворювань, а також від підприємств – за перемогу в конкурсних торгах. Хабарі зокрема нібито вимагали за надання пацієнтам ліків, які мають видаватися безоплатно.

Суми хабарів за призначення та видачу безкоштовних медичних препаратів онкохворим громадянам, закуплених для інституту за державні кошти, коливалися від трьох до 70 тисяч гривень. Суми «відкатів» за перемогу у тендері становили 15-20 % від загальної вартості укладених угод, – йдеться в повідомленні Нацполіції.

Згодом Міністерство охорони здоров’я заявило про готовність до співпраці з правоохоронними органами у справі щодо Національного інституту раку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...