За прикладом Богдана: Аваков вирішив перевірити Президента фейковою заявою про свою відставку?

Опубліковано: 12.09.2019. Автор: .

За прикладом Богдана: Аваков вирішив перевірити Президента фейковою заявою про свою відставку?

Вчора пізно ввечері у соцмережах, а пізніше на деяких сайтах з’явилася інформація про те, що міністр МВС Арсен Аваков нібито подав у відставку. Проте згодом сам пан Аваков прокоментував це так: «Моя заява про відставку завжди є на столі Президента».

Сьогодні, із власних джерел в МВС, нам стало відомо, що цю фейкову інформацію міг поширити і сам міністр. За прикладом інформаційного вкиду, який не так давно зробив голова Офісу Президента України Андрій Богдан. Є припущення, що у такий спосіб Арсен Аваков спробував «підняти ставки і перевірити реакцію Президента».

Приводом для такого кроку могли слугувати вчорашні «великі чистки» у вотчині пана Авакова. Всього за один день фактично відбулася повна зміна керівництва Нацполіції. Зрозуміла річ, що люди, які роками працювали на топ-посадах у Нацполіції, не могли не бути частиною команди міністра МВС. І хоча у пана Авакова та Зе-команди ще з виборів є політичний пакт про ненапад, новий Президент вже зараз демонструє, що робитиме усе, аби послабити позиції такого потужного гравця на політичні арені.

Зараз формується велика коаліція проти влади, а силовий блок досі не сформований під Президента. Тож будь-яка вулична активність може призвести до серйозних потрясінь всередині країни, які змінять політичний ландшафт. Таким чином Арсен Аваков міг продемонструвати Зеленському – будеш сильно влазити на мою територію, можу піти разом з усіма «козирями» і розбирайтеся далі самі, – пояснює виникнення вчорашньої інформації наше джерело.

На підтвердження цієї версії грає і категорична позиція Президента по питанню концентрації в одному міністерстві усіх силових механізмів. Зокрема, Нацгвардії та націоналістичних формувань, які Зеленський планує вивести з підпорядкування МВС, а пан Аваков цього не хоче.

Хоча існує й ще одна версія вчорашніх подій, яка діаметрально протилежна попередній. Запустити чутку про відставку Арсена Авакова міг хтось, хто із тих, чиєму призначенню супротивиться міністр. Так би мовити, аби подражнити тигра. Тому і відповідь Арсена Авакова на інформаційний вкид була такою швидкою та роздратованою.

Як би там не було, з усього зрозуміло, що в аваковському королівстві не все спокійно. Тож не виключено, що вже згодом ми почуємо про нові сенсації та скандали, пов’язані із МВС.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...