Влада готується до відновлення авіасполучення із Росією?

Опубліковано: 15.09.2019. Автор: .

Влада готується до відновлення авіасполучення із Росією?

Дедалі частіше на політичних Телеграм-каналах та в окремих виданнях з’являється інформація про наміри влади вже цього року відновити авіасполучення із Російською Федерацією. Офіційного підтвердження цьому поки немає, але як відомо, диму без вогню не буває.

Наше джерело в Офісі Президента України підтвердило: такі розмови справді ведуться, однак поки це тільки розмови. Принаймні цього року точно не вийде, бо українське суспільство не готове ще цього сприйняти.

З економічної точки зору цей крок справді буде позитивним. Однак з політичної – поки неприйнятний. Опоненти Президента одразу почнуть цим маніпулювати, щоб звинуватити Зеленського в капітуляції. Мовляв, Зеленський – це Янукович №2, який тягне Україну в Росію, – зазначило наше джерело.

Нині, для влади першочерговим питанням є вирішення «миру на Донбасі». Лише після цього будуть переходити до обговорення тем відновлення авіасполучення та розблокування «заборонених» соцмереж.

За прогнозами нашого джерела, питання авіасполучення може бути вирішене орієнтовно весною наступного року. Щоправда з одним «але»: якщо позитивна динаміка взаємовідносин України та Росії залишиться така, як є зараз.

Нагадаємо, Державна авіаційна служба України прийняла рішення про повне припинення повітряного сполучення між Україною і РФ з 25 жовтня 2015 року. Попри заборону, російські літаки неодноразово фіксували у повітряному просторі України. Пізніше в «Украерорусі» визнають, що такі дозволи російським літакам справді періодично надавали. Щоправда одразу додадуть – це виключні випадки і застосовуються вони в межах діючих міжнародних стандартів.

Згідно з рішенням Державної авіаційної служби України, у разі обходу небезпечних метеоявищ повітряним суднам, включно з тими, які зареєстровані у РФ, може бути дозволено вхід у повітряний простір України, – пояснюють у відомстві.

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...