Навіть не розуміла, що відбувається і не знає, хто батько дитини: з’явилися нові подробиці про 12-річну породіллю із Рівного

Опубліковано: 16.09.2019. Автор: . Рівненська область

Навіть не розуміла, що відбувається і не знає, хто батько дитини: з’явилися нові подробиці про 12 річну породіллю із Рівного

12-річна дівчинка ромської національності, яка днями народила дитину в Рівному, не знає ні української, ні російської мови.  Про це повідомила головний лікар Рівненського обласного перинатального центру Вікторія Єнікеєва в ефірі UA: Рівне. Вона додала, що це ускладнило спілкування лікарів з юною породіллею.

Чергові лікарі мені сказали, що вона мало що розуміла з того, що з нею відбувається, – зазначила пані Єнікеєва. – Вона не розуміє ні української, ні російської мови.

Як з’ясувалося, родина дівчинки живе на звалищі досить давно, хоча за документами зареєстрована в Новому Селі Виноградівського району Закарпатської області. «Швидку» для породіллі викликали охоронці звалища. Дівчині самій виповнилося 12 років лише в травні цього року.

Матері поруч із нею не було. Вона приїхала лише сьогодні, 16 вересня, і хотіла забрати дочку додому, але за станом здоров’я це ще зарано.

Мама почувається як після пологів. На другу добу після пологів ускладнень у неї немає, – каже Вікторія Єнакієва колегам із Радіо Трек. –  Дитина, враховуючи, що народилася з вродженою аномалією (але аномалія сумісна з життям), потребує спеціального догляду медичного персоналу. Ще треба навчитися доглядати за малям, бо такі вроджені аномалії підлягають хірургічній корекції, але не раніше 3-6 місяців.  Ми повністю забезпечуємо цю породіллю і новонародженого молочними сумішами, підгузками, і всім решта, що необхідно для догляду.  Окрім того, зараз вирішуємо юридичні моменти: це повідомлення відповідних служб, як і куди ми маємо передати дитину. Бо мама – мешканка Закарпатської області. У Рівному вони житла не мають. Хто батько дитини – мама каже, що не знає.

Поліція розпочала розслідування за фактом статевих зносин з особою, яка не досягла 16 років (ч.1 статті 155 Кримінального кодексу).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...