Форум видавців у Львові: найцікавіші події книжкового фестивалю

Опубліковано: 17.09.2019. Автор: . Львівська область

Форум видавців у Львові: найцікавіші події книжкового фестивалю

Завтра у Львові стартує 26-й Форум видавців. Він відбудеться 18-22 вересня, впродовж  п’яти днів поціновувачі культурних подій зможуть відвідати безліч освітніх заходів, поспілкуватися з авторами і придбати книги. Події відбуватимуться у Палаці Мистецтв та ще в десятках локаціях міста.

Форум видавців  – це найбільший книжковий, літературний, культурний фестиваль України і Центрально-Східної Європи. Фокусна тема фестивалю 2019 року – «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

У межах головної теми на фестивалі будуть говорити про пошук спільної мови з іншими і розуміння, з ким цієї спільної мови навіть не треба шукати. Не оминуть і важливу проблему суспільства – турботу про довкілля, адже немає таких речей і явищ, до яких би ми не були прямо чи опосередковано причетні у цьому житті, навіть якщо ця причетність на перший погляд і не очевидна.

Програма 26-го Форуму налічує понад 800 подій, у яких візьмуть участь понад 1000 українських та іноземних учасників. Це дискусії і перформанси, лекції і воркшопи, презентації книжок та автограф-сесії, концерти і кінопокази, публічні інтерв’ю, виставки, сценічні читання і ще безліч інтерактивів. Усі поділяються на 30 тематичних кластерів і спецпроектів.

Почесними гостями стануть індійська екофеміністська письменниця, лауреатка Букерівської премії Арундаті Рой, сучасний азербайджанський письменник та журналіст Ельчін Сафарлі та вірменська письменниця у жанрі магічного реалізму та фентезі Мар’ям Петросян.

Форум видавців у Львові: найцікавіші події книжкового фестивалю

Також відвідувачі Форуму матимуть змогу поспілкуватися і з колишнім політв’язнем Олегом Сенцовим. Він приїде на Форум, в рамках якого у неділю, 22 вересня, о 13:00 у Львівській національній філармонії (вул.Чайковського, 7) презентує книгу «Маркетер». Вхід буде вільний для усіх охочих.

Детальніше ознайомитися із програмою 26-го Форуму видавців у Львові можна ТУТ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...