Компанія HP офіційно запустила продажі лінійки Neverstop Laser: чим особливі перші лазерні принтери без картриджа

Опубліковано: 17.09.2019. Автор: .

Компанія Hp офіційно запустила продажі лінійки Neverstop Laser: чим особливі перші лазерні принтери без картриджа
Neverstop Laser: «Тепер вам ніколи не доведеться турбуватися про нестачу чорнила під час друку».

Замість змінного тонер-картриджа в конструкції новинок від HP передбачений спеціальний резервуар для порошкового барвника. «Тепер вам ніколи не доведеться турбуватися про нестачу чорнила під час друку» – таким посланням корпорація повідомила про старт продажів незвичайної серії лазерних принтерів Neverstop Laser на початку осені.

Що відомо про нові розробки HP: жодних традиційних картриджів:

  • Головна особливість серії – відсутність традиційних картриджів в конструкції принтерів та БФП. Замість змінних блоків передбачений спеціальний модуль друку, до складу якого входить резервуар для тонера, місткість для використаного барвника та класичний фотобарабан. Він займає більшу частину простору всередині корпусу принтерів і БФП. Модуль називають напівпостійним, оскільки він використовується для друку на постійній основі, але має властивість зношуватися в результаті дуже тривалого використання. Порівняти напівпостійний модуль та звичайний тонер-картридж HP можна на www.moyo.ua, де представлені детальні описи конструкції та технічних характеристик традиційних змінних блоків.
  • Інноваційна серія продукції HP представлена на сучасному ринку відразу чотирма цікавими новинками. Серед оригінальних розробок є звичайний принтер, принтер, який підтримує бездротові інтерфейси, багатофункціональний пристрій (БФП) та БФП з Wi-Fi. Прогнозований ресурс служби для кожного з презентованих пристроїв складає не менше 25 тисяч сторінок.
  • Екологічність – ще одна причина використовувати моделі з серії Neverstop Laser на сучасних підприємствах. Самі принтери виготовлені з матеріалів, до складу яких входить понад 25% переробленого пластика. Напівпостійні модулі друку складаються з вторсировини приблизно на 75%.
  • Принтери надходять до кінцевих користувачів в повній готовності до експлуатації. В базовій комплектації вони оснащені вже заповненим модулем, ресурс друку якого складає 5000 сторінок. Після вичерпання стартового запасу барвника його можна поповнити завдяки спеціальній плунжерній системі заправки. Важливо: Для відновлення запасу тонера в напівпостійному модулі виробник рекомендує користувачам звертатися до спеціалізованих сервісних центрів з метою уникнення проблем в процесі заправки.
  • Швидкість монохромного друку нових принтерів та БФП сягає 20 сторінок за хвилину. При цьому час виходу першого аркуша не перевищує 14 секунд. Такі темпи друку свідчать про те, що перші пристрої без картриджів призначені для використання в домашніх умовах, а також в малих і середніх офісах.

Цілком можливо, що найближчим часом компанія HP презентує безкартриджний принтер і для масового використання на великих підприємствах та в масштабних офісних центрах.@

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...