Рівнян очікують зміни у платіжках за тепло

Опубліковано: 17.09.2019. Автор: . Рівненська область

Рівнян очікують зміни у платіжках за тепло
Фото ілюстративне.

Вже у новому опалювальному сезоні рівняни отримають платіжки за тепло із новими цифрами.

Відповідно до змін у Законі «Про житлово-комунальні послуги», у разі укладання між теплопостачальною компанією та індивідуальним споживачем договору про надання послуги з постачання теплової енергії зі здійсненням обслуговування і поточного ремонту внутрішньобудинкових мереж, споживач отримуватиме платіжки, де кожна з позицій (вартість тепла, вартість розподілу та вартість обслуговування мереж) буде наведена окремо.

Крім максимальної прозорості розрахунків, у разі укладання такого типу договору, споживач отримає також повний комплекс обслуговування від теплопостачальної компанії. Це означатиме, що ТОВ «Рівнетеплоенерго» відповідатиме за якість теплоносія до батареї в оселі споживача, а не до будинкового лічильника, як наразі є.

Загалом, законом передбачені п’ять типів договорів між надавачем послуг та споживачем.

Найближчим часом фахівці ТОВ «Рівнетеплоенерго» проведуть серію навчальних семінарів для голів ОСББ, управляючих компаній, ЖКП з метою роз’яснення особливостей усіх типів договорів та конкретних переваг кожного з них для кінцевого споживача. Адже до травня 2020 року рівняни повинні визначитися зі зручним для себе договором і укласти його з постачальником комунальної послуги.

Вже незабаром стане відомо про місце і дати цих семінарів, які зможуть відвідати усі рівняни, які цікавляться цим питанням.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...