З жовтня на Донбасі в окупаційних військах зможуть служити лише ті, хто має паспорти РФ, – розвідка

Опубліковано: 17.09.2019. Автор: .

З жовтня на Донбасі в окупаційних військах зможуть служити лише ті, хто має паспорти РФ, – розвідка

Командування ЗС РФ вживає заходів для прискорення т.зв. «паспортизації» населення на тимчасово окупованій території в Донецькій і Луганській областях, змінюючи порядок проходження військової служби в складі 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК ВС РФ, повідомляє прес-служба Міноборони з посиланням на дані ГУР.

Зокрема, з 1 жовтня  в підрозділах російсько-окупаційних військ будуть служити тільки військовослужбовці з російськими паспортами і особи, які почали оформляти російське громадянство в установленому порядку.

Збільшенням кількості російських громадян на тимчасово окупованій території за рахунок місцевих жителів Росія намагається посилити свої позиції на міжнародних переговорах з врегулювання ситуації на Донбасі. Крім того, у такий спосіб РФ планує не допустити втрати свого впливу в регіоні у разі змушення її погодитись на окремі поступки з реалізації Мінських угод і зберігає потенціал для подальшої агресії проти України, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, одразу після приземлення в «Борисполі» літака з українськими полоненими 7 вересня Президент Володимир Зеленський зробив важливу заяву. За його словами, обмін полоненими – це був лише перший етап, далі буде повернення територій і припинення війни.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...