«Бо ніяких юридичних наслідків»: кнопкодав від «Слуги народу» заявила, що не складатиме мандат

Опубліковано: 18.09.2019. Автор: .

«Бо ніяких юридичних наслідків»: кнопкодав від «Слуги народу» заявила, що не складатиме мандат
Олена Копанчук.

Окремі «слуги» поволі починають показувати справжнє своє нутро. Однією з перших стала Олена Копанчук, яка сьогодні на засіданні регламентного комітету Верховної Ради України усім продемонструвала – їй начхати на усе, що підписували представники  її політичної сили.

Нагадаємо, саме пані Копанчук, разом із її колегою по партії Сергієм Литвиненком та самовисуванцем Олександром Ковальовим журналісти від початку роботи ради вже встигли впіймати на кнопкодавстві. Сьогодні депутатів, які завинили, вирішили заслухати.

Голова комітету, нардеп від «Європейської солідарності» Олег Синютка поцікавився в Олени Копанчук, чи підписувала вона 26 червня «Меморандум про відповідальність народного депутата від партії «Слуга народу»», який тоді підписували усі кандидати від цієї політсили, повідомляє журналіст Тетяна Ніколаєнко у Facebook.

Так. Меморандум ми підписували. Зміст нам знайомий. Але меморандум був про наміри, тому на сьогоднішній день юридичної відповідальності як такої ще немає, – сказала Копанчук.

Пан Синютка вирішив уточнити, що у пункті 7 меморандуму, який вона тоді підписала, чітко вказано, що депутат зобов’язується добровільно скласти мандат за кнопкодавство, а у пункті 3 прописано, що депутат буде голосувати лише особисто.

Чи готові ви скласти мандат, бо це ті речі, які ви публічно підписали? – запитав Синютка.

На що Копанчук відповіла:

Зміст меморандуму – ще раз наголошу – є про наміри. Меморандум не несе юридичних наслідків.

Якщо ви думаєте, що ми забули про кнопкодавів, тт ні. Питання розглядає регламетний комітет. Синютка питає Копанчук: ви пам‘ятаєте, що підписували меморандум, де обіцяли скласти мандат за кнопкодавство.Копанчук: так, але це ж був меморандум про наміри…

Опубліковано Тетяною Ніколаєнко Середа, 18 вересня 2019 р.

Варто зазначити, що 12 вересня кнопкодави від «Слуги народу» публічно вибачались та пообіцяли передати місячну зарплату на благодійність.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...