«Цікаве становище» чи симуляція? Підозрювана у вбивстві чоловіка стиліста Тетяна Літвінова заявила про свою чергову вагітність і знову не з’явилась із СІЗО на суд

Опубліковано: 24.09.2019. Автор: . Рівненська область

«Цікаве становище» чи симуляція? Підозрювана у вбивстві чоловіка стиліста Тетяна Літвінова заявила про свою чергову вагітність і знову не з’явилась із СІЗО на суд

Сьогодні Рівненський міський суд вкотре повинен був розглянути справу про вбивство відомого у місті перукаря Сергія Літвінова. Втім, засідання знову перенесли, адже з ізолятора не доставили підозрювану – колишню дружину загиблого Тетяну Літвінову.

Жінка написла звернення. У ньому йдеться, що Літвінова не може прибути на засідання через своє «цікаве положення», пише «Радіо Трек».

Існує загроза передчасних пологів, бо встановлений діагноз – анемія першого ступеня, – зачитала суддя.

Мовляв, лікуючим лікарем Літвіновій призначено медикаментозне лікування, проведення різних ультразвукових і лабораторних досліджень. Також рекомендовано виключно постільний режим, заборонені будь-які пересування в транспорті та психологічні стреси.

Поточний стан здоров’я, анемія та загроза передчасних пологів не дозволяють мені брати участь в судовому провадженні та адекватно оцінювати події», – йдеться у заяві підозрюваної.

Тож наступне засідання суду перенесли на 1 жовтня.

Чергова відмова брати участь у слуханнях обурила не лише прокурора, а й адвоката потерпілої сторони – матері вбитого перукаря Софії Літвінової.

Адвокат Володимир Цуняк заявив, що підозрюваній слід під розписку вручити графік судових засідань, а у випадку відмови брати участь – розглядати справу без її участі. На його думку, Тетяна Літвінова свідомо ухиляється від засідань по суті. Мовляв, їй вигідно перебувати у СІЗО по закону Савченко, коли день іде за два. І підозрювана не приховує це у своїй поведінці.

Варто зазначити, що чутки про четверту вагітність Тетяни Літвінової ходили давно. Це при тому, що вона вже третій рік перебуває у СІЗО. До речі, там вона народила й свою третю дитину за кілька місяців після того, як у травні  2017 року екстрадували з Єгипту, куди вона втекла після вбивства чоловіка. Дитина після народження залишилася із мамою в СІЗО.

До слова, від покійного чоловіка – Сергія Літвінова у Тетяни залишилося є ще двоє синів. Їх після вбивства забрали під свою опіку друзі стиліста. Нагадаємо, що підозрювана у вбивстві свого чоловіка Тетяна Літвінова, яке сталось у лютому 2017 року.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...