«Інфантильні дов*би»: нардеп від «Слуги народу» вляпався у гучний скандал

Опубліковано: 25.09.2019. Автор: .

«Інфантильні дов*би»: нардеп від «Слуги народу» вляпався у гучний скандал
Максим Бужанський.

Народний депутат від партії «СН» Максим Бужанський свого часу напевно передивився екранізацію безсмертного роману Ільфа та Петрова «Дванадцять стільців». Принаймні, суть фрази про те, що «порятунок потопаючих справа рук самих потопаючих» запам’ятав він добре. От тільки цензурних слів, щоб її переказати, у лексиконі народного обранця чомусь забракло і він, звертаючись до батьків учнів однієї зі шкіл Дніпра, просто обізвав їх «інфантильними дов*ми».

Причиною такого висловлювання стало обурення «слуги» тим, що батьки не можуть здати гроші на закупівлю люків. Нардеп зазначив, що на території школи, у якій навчаються понад тисяча учнів, є 20 відкритих люків. Максим Бужанський закликав батьків здати по 500 гривень на придбання люків, щоб діти ненароком не травмувалися.

Коли ж люди дали зрозуміти, що така ініціатива їм не зовсім до вподоби, Бужанський обурився і заявив, що прийде на збори та назве батьків «д*бами, яким пох*р на те, що діти можуть зламати ноги».

Згодом, коли нецензурні висловлювання нардепа набули розголосу, він на сторінці у Facebook вибачився за образу, однак «інфантилів» у своєму порівнянні залишив.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...