Обіцяні перед виборами 2000 доларів в місяць доведеться ще зачекати: в Кабміні заявили, що підвищення зарплат вчителям не планується

Опубліковано: 25.09.2019. Автор: .

2000 доларів в місяць доведеться ще зачекати: в Кабміні заявили, що підвищення зарплат вчителям не планується
Ганна Новосад.

Новий міністр освіти та науки України Ганна Новосад заявила, що підвищення зарплат вчителям поки не планується. Однак одразу додала, що гроші на ці потреби уряд шукає.

Буду відвертою – в проекті бюджету на наступний рік освітня субвенція, це кошти на заробітну платню, залишилась на рівні цього року, плюс індексація. Проте ми налаштовані виконувати норми закону про освіту, який каже, що до 2023 року заробітна плата має становити чотири мінімальні прожиткові мінімуми (прожитковий мінімум зараз – 1936 грн, – ред.). До цього ми маємо йти. Найближчим часом ми покажемо суспільству, як будемо це робити, – сказала Новосад в інтерв’ю виданню «ВВС News Україна».

Вона також зазначила, що рівень заробітних плат, особливо у вихователів, майстрів виробничого навчання, є неприпустимим.

Завдання, яке поставив перед усіма міністрами Прем’єр, це до другого читання зробити так, аби цей проект бюджету був максимально наближений до пріоритетів нового уряду. Я вважаю, що ми маємо зробити максимум, аби заробітна платня зросла і пояснити, з яких джерел ми будемо це робити, – додала міністр.

Нагадаємо, раніше Ганна Новосад заявляла, що на виконання постанови Кабміну про підвищення зарплат освітянам від 20 до 70 % потрібно додаткових 45 мільярдів гривень.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...