Недалеко до екологічної катастрофи: у Львові повітря вдвічі більш забруднене, ніж у Кракові

Опубліковано: 26.09.2019. Автор: . Львівська область

Недалеко до екологічної катастрофи: у Львові повітрі вдвічі більш забруднене, ніж у Кракові

На сайті aqicn.org, де показують якість повітря, Львів відзначено червоною позначкою «unhealthy». Це означає, що атмосфера в місті дуже забруднена.  До прикладу, у Львові позначка стоїть на цифрі 164, у той час як у Кракові тримається на цифрі 76. Про це повідомляє Микола Мельник у Facebook.

Краків лежить ніби у великій тарілці, майже не провітрюється. Повітря у Кракові вважається дуже поганим для здоров‘я. Тому у Кракові не можна палити каміни, за спалення сміття чи листя у приватних обійстях – величезні штрафи.

Однак сайт aqicn.org, який має станції для замірювання якості атмосферного повітря по всій Європі (і кілька – в Україні), показує, що у Львові ситуація значно гірша, ніж у Кракові. Львівський показник забрудненості більш ніж удвічі перевищує краківський.

Люди, які спалюють сміття, забудовники, які вирубують дерева, «підприємці», чиновники, які спокійно спостерігають за викидами чорного диму з труб підпільних і напівпідпільних мануфактур, мали би задуматися, що вони та їхні діти теж тут живуть…, – йдеться у дописі.

Користувачі соцмережі пишуть у коментарях, що забрудненість повітря у Львові дійсно сильно відчутна. Мовляв, особливо це відчувається, коли приїжджаєш із села чи гір.

А щодо Кракова, то кажуть, що взимку там постійний смог, погана видимість, всі ТЕЦ – на вугіллі, – пишуть у коментарях.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...