Краса врятує світ? «Слуга народу» Микола Тищенко взяв собі в помічники 22-річну модель

Опубліковано: 27.09.2019. Автор: . Київська область

Краса врятує світ? «Слуга народу» Микола Тищенко взяв собі в помічники 22 річну модель

Депутат-мажоритарник від партії «Слуга народу» Микола Тищенко має серед помічників 22-річну модель Мар’яну Михолап. Це виявили журналісти проекту Радіо Свобода «Ньюзрум». Як йдеться на сайті Верховної Ради, Михолап працює у Тищенка за строковим трудовим договором на постійній основі.

Минулого року дівчина закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю «економічна кібернетика». Хоча, як сама зізнавалась, «слабо бачить себе у цьому».

Ще навчаючись в університеті, Михолап шукала роботу репетитором математики та української мови. А ще пропонувала свої послуги як модель. Наприкінці серпня та на початку вересня 2019 року її резюме про це були видалені з відповідних сайтів.

Краса врятує світ? «Слуга народу» Микола Тищенко взяв собі в помічники 22 річну модель

У 2017-му Михолап брала участь у відборі на конкурс «Міс Україна». А донедавна активно знімалась у фотосесіях. Зокрема, для відомих брендів. Нині дівчина фотографується на тлі Верховної Ради та скаржиться на те, що нічого не встигає.

Краса врятує світ? «Слуга народу» Микола Тищенко взяв собі в помічники 22 річну модель

Нагадаємо, ресторатор та телеведучий Микола Тищенко потрапив до Верховної Ради 9-го скликання як мажоритарник від «Слуги народу», отримавши перемогу на 219 виборчому окрузі у Києві. Наразі він є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури та має п’ятьох помічників: двоє працюють за строковим трудовим договором на постійній основі, а троє – на громадських засадах.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...