Трохи потрясло: в Закарпатській області зафіксували землетрус

Опубліковано: 29.09.2019. Автор: . Закарпатська область

Трохи потрясло: в Закарпатській області зафіксували землетрус

Вчора, 28 вересня, о 15:43 у районі села Колочава в Закарпатській області зареєстрували землетрус. Про це розповіли в неділю, 29 вересня, в департаменті з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації з посиланням на чергового сейсмостанції «Львів».

Інформація про те, чи відчувалася подія населенням, не надходила, – повідомили також у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Варто зазначити, що Закарпатський регіон розташований в зоні сейсмічної активності. Згідно з архівними даними, приблизно раз на століття його стрясають потужні підземні поштовхи. Останній потужний землетрус нагрянув у 1908 році.

Сейсмологічна станція «Львів» заснована 1899 року на базі «Львівської політехніки». Тоді вона знаходилась за будівлею наукової бібліотеки. В роки другої світової припинила свою діяльність, ну а після війни знов розпочала вести дослідження сейсмічних коливань.  Зараз вона знаходиться по вулиці Ярославенка, 23, і на сьогоднішній день це одна з найпотужніших станцій в Європі, здатна зафіксувати землетрус в будь-якій точці Земної кулі з точністю епіцентру до 1 кілометра.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи варто повертатися до жорсткого карантину, щоб зупинити COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...