Депутати Рівненської обласної ради проігнорували сесію, на якій мали звернутися до Президента щодо «формули Штайнмайєра»

Опубліковано: 03.10.2019. Автор: . Рівненська область

Депутати Рівненської обласної ради проігнорували сесію, на якій мали звернутися до Президента щодо «формули Штайнмайєра»
Фото: Рівне вечірнє.

Сьогодні у Рівненській обласні раді депутати мали звернутися до Президента Володимира Зеленського з приводу недопущення реалізації «формули Штайнмайєра», про яку домовилися під час засідання Тристоронної контактної групи у Мінську. Однак в сесійній залі не вистачило кворуму для прийняття цього рішення.

Зібрати позачергову сесії ініціював «Національний корпус», а автором звернення були місцеві депутати-«свободівці». Однак у сесійну залу прийшли усього 22 депутати з 64 нині діючих, що не дозволяє ухвалити будь-яке рішення.

Неприхід обласних обранців на сесію обурив націоналістів, які ще до початку сесії розгорнули невеликий мітинг під будівлею ради. Волонтери із націоналістами спочатку вимагали, щоб працівники апарату обласної ради ще раз обдзвонили усіх депутатів. Та особливого ефекту це не дало.

Тоді голова обласного осередку Національного корпусу Ігор Сухий запропонував, щоб у сесії оголосили перерву до 15:00. Однак проти такої ініціативи вже був голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук, який поспішав на форум за участю Президента України у Житомирі. Тож він запропонував, особисто передати Володимиру Зеленському невдоволення обласних депутатів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...