У Миколаєві вигадали власний спосіб боротьби із пересувними цирками

Опубліковано: 04.10.2019. Автор: . Миколаївська область

У Миколаєві вигадали власний спосіб боротьби із пересувними цирками
Фото ілюстративне.

Тема пересувних цирків останні кілька років досить актуальна і вразлива для України. Час від часу депутати тих чи інших місцевих рад, посилаючись на жорстоке поводження із тваринами у пересувних звіринцях, забороняють такі гастролі на своїй території. В одних містах ці обмеження вже скасовані судами, в інших – діють, або досі не запроваджені. Мешканець Миколаєва Олександр Лопатньов запропонував місцевій владі не підтримувати заборону пересувних цирків, а піти іншим шляхом. Для цього чоловік на сайті Миколаївської міської ради кілька днів тому зареєстрував електронну петицію наступного змісту:

Шановний мер міста, я не бачу жодних підстав підтримувати заборону пересувних цирків. Замість цього я пропоную в місті створити стаціонарний цирк із місцем для комфортного перебування тварин з пересувних цирків. Можливо, у нашому зоопарку теж знайдуться місця для гостювання екзотичних тварин. Було б чудово, якби до нас привозили тварин з інших зоопарків. Наприклад з київського, – написав автор електронного звернення.

Окрім пропозиції, пан Лопатньову петиції висловив і свої застереження. Зокрема стосовно місцевого КП «Центр захисту тварин».

Чоловік переконаний, що їх взагалі потрібно дистанціювати від цього питання.

Я вимагаю не допустити до цього рішення КП «Центр Захисту Тварин» Миколаїв. Це вони періодично і створюють петиції щодо заборони пересувних цирків з тваринами. На мою думку, їх цікавлять не стільки тварини, як гроші, що можна заробити на цій темі. А як вони працюють – я бачу.

Нагадаємо, щоб петиція була розглянута владою міста, вона впродовж 60 днів має набрати не менше 1000 підписів. До кінця голосування за це звернення залишилося 57 днів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...