Депутатка від «Свободи» запропонувала відзначати День Незалежності України взимку

Опубліковано: 08.10.2019. Автор: .

Депутатка від «Свободи» запропонувала відзначати День незалежності України взимку
Оксана Савчук.

Народний депутат України Оксана Савчук пропонує перенести День незалежності на 22 січня. Про це йдеться у законопроекті, опублікованому на офіційному сайті Верховної Ради. Уточнюється, що парламентарій пропонує перенести святкування державного свята «День встановлення незалежності» з 24 серпня на 22 січня.

На думку пані Савчук, днем незалежності слід вважати день проголошення IV Універсалу Центральної Ради Української Народної Республіки, адже саме він насправді є днем відновлення державності українців.

Водночас депутатка пропонує 24 серпня визначити «Днем відновлення Незалежності України» і також далі відзначати його щороку як державне свято.

Крім того, на думку Оксани Савчук, червоно-чорний прапор слід офіційно назвати прапором національно-визвольної боротьби і національної гідності українського народу.

Як повідомляють колеги з видання Букви, на парламентських виборах 2019 року Оксана Савчук висувала свою кандидатуру від політичної партії ВО «Свобода» і перемогла на 83-му мажоритарному окрузі (місто Івано-Франківськ).

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...