Їй було б 136 років: в Україні помер найстаріший собака

Опубліковано: 09.10.2019. Автор: . Харківська область

Їй було б 136 років: в Україні помер найстаріший собака

Днями стало відомо про смерть найстарішого собаки  України. Проживав він у Харкові. Про це у Facebook написала керівник проекту Національний реєстр рекордів України Лана Вєтрова.

Навіть ім’я у цієї собачки сповнене любові господарів – Луша Товстеньке Щастя. Нам невимовно сумно повідомити, що в Харкові, у віці 19 років і 6 місяців, померла наша рекордсменка, яка офіційно визнана найстарішим собакою в Україні. Я вважаю, що таке тривале життя, це гідний приклад любові і турботи Людини, – написала Лана Вєтрова.

Згідно із таблицею вікових відповідностей собак і людей, Луші було б 136 людських років. Господарку мопса-рекордсмена звати Ганна Гарбуз. А Луша офіційно стала рекордсменкою лише у травні минулого року, коли їй було 18-ть. Вона стала рекордсменом-довгожителем в категорії  «Жива природа».

До слова, зазвичай, мопси живуть 12-15 років, і мало хто з них — довше. Тож Луша була не просто заслужена пенсіонерка, а й рекордсменка серед собак-старожилів. Хоча вона завжди мала веселу та життєрадісну вдачу, проте останнім часом вдавалася взнаки старість. Тож улюбленим заняттям для старенької Луші було просто полежати.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...