«Небесна сотня? Ні, не цікавить!» У львівському російськомовному ліцеї спалахнув скандал

Опубліковано: 09.10.2019. Автор: . Львівська область

«Небесна сотня? Ні, не цікавить!» У львівському російськомовному ліцеї спалахнув скандал

У Львові в російськомовному ліцеї №17 вчителі були проти того, щоб дітям розповіли про Небесну сотню. Про це розповів учасник Революції гідності Антон Орестович у Facebook.

У рамках виховної роботи управління освіти міської ради школярі різних шкіл міста Львова сьогодні відвідували меморіал Небесної сотні. В рамках цих заходів педагоги розказували дітям про ті події. Для ефективнішого засвоєння інформації навчально-методичний центр залучив нас з Захаром Дудаєвим  як учасників подій на Майдані та російсько-української війни для спілкування з школярами. Коли ми підходили до кожної наступної групи і говорили педагогам, хто ми (більшість педагогів знали про те, що ми маємо проводити такі бесіди), всі охоче збирали дітей до купи та анонсували міні-лекції від учасників тих подій, тобто – нас. Коли до меморіалу підійшла чергова група школярів і ми побачили, що їм ніхто нічого не розказує, ми підійшли до супроводжуючого педагога (вчителька) та повідомили їй, що ми тут знаходимось для того, щоб розказати учням про Революцію гідності і російсько-українську війну. Реакції ніякої не було. Я вирішив повторити це і сказав, що якщо вона хоче, то ми можемо поспілкуватися із дітьми. Після нашої пропозиції вона забрала дітей і вони пішли геть.

Залишається питання – для чого у російському ліцеї тримають педагогів, які не вмотивовані виховувати в українських дітях нашу національну пам’ять? Для чого взагалі тоді за кошти львів’ян існує російський ліцей №17 у м. Львові?, – написав  чоловік.

У коментарях одні користувачі соцмережі взагалі дивуються, що досі існують такі школи та ще й у Західній Україні, інші ж вважають, що про цей інцидент негайно має дізнатися міністр освіти і вжити відповідних заходів.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...