У Львові визнали негуманною експлуатацію тварин в цирках і хочуть створити центр для їх реабілітації

Опубліковано: 09.10.2019. Автор: . Львівська область

У Львові визнали негуманною експлуатацію тварин в цирках і хочуть творити центр для їх реабілітації

Виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення «Про гуманне ставлення до тварин», яким визнає їхню експлуатацію в цирках та дельфінаріях неприпустимою. Відтак, місто підготує відповідне звернення до Президента та Прем’єр-міністра щодо невідкладного внесення змін до законодавства України у сфері захисту тварин.

Окрім того, рішенням передбачено створення Центру для реабілітації тварин, які постраждали від жорстокого поводження, на території регіонального ландшафтного парку «Знесіння».

Пропонуємо розглянути проект рішення, а також висловити ставлення виконавчого комітету, Львівської міської ради стосовно поводження з тваринами. Насамперед пропонуємо визнати за неприпустиме експлуатацію тварин в цирках та дельфінаріях. А також вчинити ряд заходів, спрямованих на реалізацію нашої позиції, – сказала під час доповіді питання Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР. – Департаменту містобудування пропонуємо підготувати звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до законодавства України стосовно захисту тварин. Також пропонуємо залучити на підтримку нашої позиції центральні та місцеві органи влади, колег з місцевих рад і громадськість для того, щоб підготувати спільне звернення, можливо, підготувати петицію.

Окрім того, департамент містобудування має на базі регіонального ландшафтного парку «Знесіння» створити реабілітаційний центр, де зможуть перебувати тварини, які зазнали жорстокого поводження.

Відтак міський голова Львова наголосив, що те, що відбувається в цирках та дельфінаріях — це є знущання над тваринами, тому це слід припинити.

До слова, від використання тварин у циркових виставах повністю або частково відмовилися близько півсотні країн світу. Наприклад, загальнонаціональна заборона на експлуатацію тварин діє в Австрії, Угорщині, Великій Британії, Греції, Данії, Італії, Нідерландах, Хорватії, Чехії, Швеції, Фінляндії та Ізраїлі. Локальні заборони запроваджено в США, Австралії, Аргентині, Бразилії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Норвегії, Естонії тощо.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...