Україна впевнено перемогла Португалію і проходить на Євро-2020

Опубліковано: 14.10.2019. Автор: .

Україна впевнено перемогла Португалію і проходить на Євро 2020

Збірна України з футболу впевнено перемогла португальських футболістів у матчі відбору до Євро-2020 з рахунком 2:1.

Сьогодні, 14 жовтня, відбувся поєдинок відбіркового турніру Євро-2020, в якому збірна України приймала Португалію у Києві на НСК «Олімпійський». Вирішальний матч відбору у групі В запам’ятався атмосферою на НСК «Олімпійський», який був забитий під зав’язку. А зарядив публіку національний хор імені Григорія Верьовки, в складі якого аж 125 осіб. Саме він перед матчем виконав гімн України.

Збірна України зуміла забити ранній гол у протистоянні проти збірної Португалії. На шостій хвилині відзначився Роман Яремчук. На 27 хвилині «синьо-жовті» подвоїли перевагу. Миколенко виконав ідеальний простріл з лівого флангу у центр штрафного на Ярмоленка. Андрій впевнено замкнув передачу й перервав свою безгольову серію у збірній України. Перший тайм закінчився із рахунком 2:0.

На 72 хвилині відзначився Кріштіану Роналду.

Тож, турнірне становище: Україна – 19 очок (після 7-ми ігор), Португалія – ​​11 (6), Сербія – 10 (6), Люксембург – 4 (6), Литва – 1 (7).  У заключному матчі кваліфікації Україна 17 листопада зіграє в Белграді з футболістами Сербії.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.