Депутатів хочуть позбавляти мандатів за прогули

Опубліковано: 15.10.2019. Автор: .

Депутатів хочуть позбавляти мандатів за прогули

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков вважає за необхідне внести зміни в законодавство, відповідно до яких за прогули народних депутатів зможуть позбавляти мандата парламентарія.

Я бачу це так: треба вносити зміни, щоб народні депутати втрачали свій мандат. Мені колеги говорять, що у нас є КЗпП, то згідно з КЗпП ніхто не відповідає так, як народні депутати. За кодексом їх позбавити посади неможливо. Поки що перелік, з якої причини людина перестає бути народним депутатом передбачені Конституцією, і прогули поки що там, на жаль, не враховані , – сказав Разумков журналістам в кулуарах Верховної Ради.

Він підкреслив, що на будь-якій роботі людина повинна працювати, в тому числі і народний депутат.

Станом на сьогоднішній день, будуть зміни, які дозволять знімати заробітну плату з народних депутатів. Надалі, я сподіваюся, все ж таки нам вдасться змінити законодавство і народні депутати, якщо вони будуть займатися іншими справами – хай вони займаються іншими справами, – сказав спікер.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...