«А ви що – націоналіст?» Викладач столичного вузу відмовилася проводити лекцію українською мовою

Опубліковано: 16.10.2019. Автор: . Київська область

«А ви що – націоналіст?» У викладач столичного вузу відмовилася проводити лекцію українською мовою

Викладачка КНЕУ з кримінального права Олена Олійник накинулась на студента, котрий попросив її вести пару українською мовою. Про це студент Богдан Маланчук написав у Facebook.

Богдан зауважив, що він під час лекції лише попросив викладачку перейти на українську мову, через це вона обурилась. Потім вона заявила, що Європа погана, а вони все одно поїдуть на заробітки у Польщу.

Викладачка з кримінального права Олійник Олена Сергіївна пару проводить російською. На моє прохання проводити її українською, жартома відповідає: «Можна, но чуть пожже». Клас хіхікає, вона продовжує розмовляти російською. Буквально за хвилину починає зі мною знову розмовляти:

– А Ви що, націоналіст? Чи ви російською не розумієте? – каже.

Тобто, щоб вимагати лекцію українською у ЗВО/ВНЗ, треба або бути націоналістом, або не розуміти російською, іншого не дано.

Кажу ж їй, ось є закон «Про вищу освіту», і там чітко все вказано. Я хочу, щоб викладач, який викладає право, дотримувався хоча б елементарного – закону, – написав студент.

Потім викладач почала перевіряти у студента домашнє завдання та натякати, що він його списав. Зрештою, замовкла, бо причепитися не було до чого.

Але тут усе ще цікавіше, вона продовжує вести лекцію: «ТАКА євроінтеграція вам потрібна? ХОЧЕТЕ таке? У Румунії там 400 годин на рік треба безоплатно працювати; нам треба змінювати всі свої закони. Ви всі поїдете до Польщі, будете впахувати там за 1000$ сантехніками, прибиральниками. У тій Європі взагалі скоро хочуть зробити курси хірургів. Чи хотіли би ви, щоб вас оперувала людина, яка була на курсах хірурга 3 місяці?» Найсумніше, що деякі студенти почали їй підтакувати. А мене позначили великою міткою і тепер я під великим контролем, тому що просто хотів пару українською, – резюмував Богдан Маланчук.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...