Кабмін приголомшив батьків: тепер через неслухняного школяра можна потрапити до суду

Опубліковано: 17.10.2019. Автор: .

Кабмін приголомшив батьків: тепер через неслухняного школяра можна потрапити до суду

В Уряді, схоже, винайшли новий спосіб наповнення бюджету. Тепер батьки, чиї діти без поважної причини пропускають уроки в школі, вимушені будуть сплачувати штраф. Відповідна новація вже відображена в постанові Кабінету Міністрів України № 684.

Згідно з документом, штрафуватимуть батьків виключно за рішенням суду і стосуватимуться ці стягнення тих, чия дитина не була на уроках більше 10 днів. А про причини тривалої відсутності адміністрацію навчального закладу не повідомили.

Такі справи тепер буде розглядати суд. На перший раз батькам можуть присудити попередження, або штраф у розмірі від 850 до 1700 грн. У разі, якщо порушення буде допущено повторно, батькам загрожує більш серйозний штраф – від 1700 до 5100 грн. І це, не враховуючи судовий збір, який теж має бути відшкодований з кишені батьків неслухняного школяра.

Якщо ж батьки повідомили адміністрацію навчального закладу, що дитина захворіла (довідкою або пояснюючою запискою) або якщо дитина знаходиться у від’їзді чи відсутня з іншої поважної причини – то жодні стягнення їм не загрожують.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...