Атовець з Вінниці довів до істерики російську пропагандистку Скабєєву

Опубліковано: 20.10.2019. Автор: .

Атовець з Вінниці довів до істерики російську пропагандистку Скабєєву
Ольга Скабєєва.

Точніше це зробив його винахід. Завдяки незвичним обгорткам, які вигадав вінничанин Олександр Грамарчук, його консерви із написами «C*пар у сметані» та «С*пар в олії» тепер стали відомі і в Росії. Більше того, вони спричинили цілу паніку на російському телебаченні, адже там вірять, що цей продукт вже є у вільному продажі.

Учасник бойових дій «Гром» наклеює обгортки на банки з консервами для «стьобу» над ворогами України. У колекції пана Грамарчука є навіть м’ясо зі «шматочками снєгірєй». Ну чим вам не тролінг?

Популярності витвору вінничанина додала і відома своїми українофобськими висловлюваннями ведуча одного з російських пропагандистських телеканалів Ольга Скабєєва.

Подивіться, сучасна Україна. Як із такими людьми розмовляти про мир? Українська влада про мир і не збирається домовлятися, – висловилася вона, показуючи на банки з консервами «в соусі російськомовних немовлят».

«Реклама» зробила свою справу. Попит на продукцію «Грома» збільшився.

Цифра замовників консервованих сєп*рів і снігурів перевалила за півсотні. Замовляють від однієї банки до ящика, дехто встиг уже кілька разів замовити. Після того, як Ольга Скабєєва зробила мені рекламу на «раша-24», замовлення пішли потоком. Поспішайте, оскільки продукція лімітована, а через численні «перемир’я» і «розведення» м’яса не так багато, як було раніше, – написав Грамарчук у Facebook після виходу передачі в Росії.

В свою чергу вінницький атовець «підігрує» пропагандистам і запевняє, що з радістю надішле їм чергову партію. А тим часом він вже почав приймати замовлення наперед. Каже, що бажаючих купити такий продукт є багато, а от сировина, за його словами, скоро буде у дефіциті.

Два ящики сєпарських мощєй сьогодні розлетілись надзвичайно швидко. Наступну партію робитиму в неділю, оскільки через "перемир'я", "розведення військ" і "формули Штангенциркуля" кількість прикрих самогубств серед манкуртів зменшилась.Всі, хто встиг сьогодні зробити замовлення, отримають номери посилочок вже сьогодні.Записуйтесь наперед, щоб бути першими щасливими власниками крафтового продукту!😛😛😛

Pubblicato da Александр Гром su Venerdì 18 ottobre 2019

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...