Під час візиту в Латвію Зеленського пригостили дивними стравами

Опубліковано: 20.10.2019. Автор: .

Під час візиту в Латвію Зеленського пригостили дивними стравами
Фото ілюстративне.

Під час офіційної поїздки Володимир Зеленський і його прес-секретар Юлія Мендель спробували страви молекулярної кухні. Відео пані Мендель виклала у соцмережі.

Нагадаємо, Президент України із офіційним візитом перебуває у Латвії. Але раніше на офіційній сторінці ОП переплутали балтійську країну, куди поїхав Володимир Зеленський, вказавши, що замість Латвії він поїхав в Литву. Цей факт викликав невдоволення в українців, багато з них відзначили, що подібні помилки можуть стати причиною великого міжнародного скандалу. Тож Юлія Мендель вирішила відкрити громадськості нові подробиці візиту Президента до Латвії: вона розповіла, чим їх годували, повідомляють колеги із видання Україна нова.

Мендель яскраво описала свої враження від частування, яке вона і Зеленський спробували в Латвії:

Страви молекулярної кухні створені не для того, щоб людину нагодувати, а з метою довести, що їжа теж може бути мистецтвом. Замість всім звичного посуду кухарі молекулярної кухні використовували вакуумне приготування страв, центрифугу, рідкий азот і сухий лід. А замість звичайних спецій і приправ – компоненти з невідомими нам назвами, такі як агар-агар, смоли, мальтодекстрин і інші. Таким чином з будь-якого інгредієнта можна отримати гель, морозиво, піну або пар. У цій склянці – шматочки моркви. Дуже цікавий досвід, – написала прес-секретар Президента.

View this post on Instagram

Молекулярна кухня, або як нас пригощали у Латвії. Страви молекулярної кухні готують не для того, щоб нагодувати людину, а щоб довести, що куховарство може бути мистецтвом. Замість звичайного посуду, кулінари молекулярної кухні використовують центрифугу, сухий лід, азот, вакуумне приготування. А замість приправ – спеціальні компоненти з невідомими нам назвами, як агар-агар, мальтодекстрин, смоли та ін. Так можна з будь-якого продукту отримати пар, піну, морозиво чи гель. У склянці шматочки моркви. Надзвичайно цікавий досвід.

A post shared by Iuliia Mendel (@iuliia_mendel) on

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...