Це треба чути: українська військова розчулила до сліз зал та суддів популярного шоу «Х-фактор»

Опубліковано: 20.10.2019. Автор: .

Це треба чути: українська військова розчулила до сліз зал та суддів популярного шоу «Х фактор»
Юлія Бордунова.

22-річна військова Юлія Бордунова служить у 58-бригаді і захищає Україну на Донбасі. Дівчина прийшла на шостий кастинг популярного шоу «Х-фактор». Вона не стримувала емоцій і зізналася, що на передовій їй було менш страшно, ніж на сцені. А ще військова розповіла, що прийти на відбір була ідея її побратимів по службі, які знають, наскільки сильно вона любить співати. Тому і подали її анкету на шоу.

Я не повар, не медик, ні діловод. Не в обслуговуючому персоналі, – розповідає про себе Юля. – Служу у мотопіхотній роті разом зі своїми хлопцями, яких 58. Щодня тримаю в руках зброю.

На запитання, скільки вона пробула на передовій, жінка не хоче давати конкретну відповідь. Каже лише – для жіночої психіки немало. А ще додає – найбільше їй шкода маленьких дітей, які живуть там.

Іде дитина роки три-чотири. За кілька кілометрів розривається міна. Навіть для дорослої людини, яка туди приїздить, не можливо спокійно на це дивитися. Мені навіть страшно, а те дитя іде і навіть не реагує на звуки вибухів. Настільки вже звикло до такого. Ось це – жахливо!

Дівчина виконала популярну пісню Таянни «Фантастична жінка», чим змусила увесь зал аплодувати їй стоячи. Присутні вигукували – «Молодець!».

Після завершення виступу судді подякували Юлі та усім її військовим побратимам за те, що «усі ми маємо можливість жити тут мирним життям і не відчувати, що там іде війна». Ці слова зворушили дівчину до сліз. Ще більше емоцій додалося після того, як увесь зал разом із членами журі стоячи аплодував, дякуючи усім українським військовим.

Врешті, перейшли до оцінок виступу. Андрій Данилко зазначив, що йому бракувало драйву. Попри це, решта членів журі підтримали Юлю Бордунову і вона, отримавши три «так», потрапила до тренувального табору «Х-фактора».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...