«Ваше місце – на корпоративах»: «Квартал 95» та хор імені Григорія Верьовки опинилися в епіцентрі скандалу через пародію на Гонтарєву

Опубліковано: 21.10.2019. Автор: .

«Ваше місце – на корпоративах»: «Квартал» 95» та хор імені Григорія Верьовки опинилися в епіцентрі скандалу через пародію на Гонтарєву

Скандал розгорівся після чергового концерту «Кварталу 95», який показали по телебаченню минулої суботи ввечері.   Мало того, втягнутим у  нього є ще й національний хор ім. Григорія Верьовки. Чим усе закінчиться, наразі невідомо, однак наразі він набирає обертів.

Під час концерту Євген Кошовий разом з хором імені Григорія Верьовки заспівав пісню «Горіла хата палала, в Лондоні жінка плакала». У пародії Кошовий висміює Гонтарєву словами: «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича». Крім цього, у пісні йдеться, що рятувальники смажили шашлики, а «мораль проста — хата згоріла зі стида». Також є фраза — «Люди вогонь побачили — допомагати почали, відра схопили й прибігли, у вогонь соляру плескали».

У соцмережі розгорілася з приводу цього номера неабияка дискусія – одну вважають його дотепним, інші ж навпаки – образливим, мовляв, «скоро ще про чиюсь онкологію, не дай боже, будуть співати».

Сама Гонтарєва назвала цю пісню соромом.  А Міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський вибачився перед Гонтарєвою за цей номер, зокрема за участь у ньому хору, який фінансується за рахунок держави.

Тим часом народний депутат Володимир Ар’єв закликав до бойкоту Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Г Верьовки.  Політолог Євген Магда вважає, що своїм виступом хор створив «кейс знищення 100-річної репутації». А волонтер і активіст Валентина Охлопкова написала на адресу хору: «Ви більше не маєте права на статус національного хору. Ваш рівень – виступи в лізі сміху та на корпоративах».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...