Відомий хірург із Рівного потребує термінової допомоги на лікування

Опубліковано: 21.10.2019. Автор: . Рівненська область

Відомий хірург із Рівного потребує термінової допомоги на лікування

Парадокс долі – чоловік, який десятиліттями рятував життя сотні людей, сьогодні неабияк сам потребує допомоги. Мова про відомого на Рівненщині хірурга, депутата облради, Михайла Вервегу. Сьогодні він перебуває у клініці у Вроцлаві. Йому будуть робити трансплантацію кісткового мозку від сестри.

Сума,  яку ще потрібно назбирати захмарна – понад 30 тисяч доларів. Прошу розміщення хто де може. Я думаю про нього як лікаря відгукнуться тисячі пацієнтів, – йдеться у дописі колег пана Вервеги.

Також вказують рахунок, куди можна перерахувати гроші:  4149 4991 3137 1864 (картка доньки Богдани Вервеги).

Михайло Вервега – завідувач відділення хірургії Рівненської центральної районної лікарні, має понад 40 років стажу.  Народився він на Івано-Франківщині у 1953 році, закінчив Івано-Франківський медінститут.

Одразу після закінчення вузу, його скерували на роботу у Рівненську область. Пройшовши інтернатуру за спеціальністю «хірургія», залишився працювати у Рівненській районній лікарні. Хірург вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Хірургія» –  з 1992 року.  Нагороджений Подякою Кабінету Міністрів України в 2002 році, Почесною грамотою Верховної Ради України у 2006 році.

В одному зі своїх інтерв’ю Михайло Степанович казав, що сам бачить людину, якій потрібно допомогти врятувати здоров’я або й життя. Шкодує, що нині не фінансується медицина належним чином.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...