Мешканці селища в Донецькій області хочуть перейменувати його на Нью-Йорк

Опубліковано: 22.10.2019. Автор: . Донецька область

Мешканці селища в Донецькій області хочуть  перейменувати його  на Нью Йорк

У селищі міського типу Новгородське Донецької області, яке підпорядковане Торецькій військово-цивільній адміністрації, частина жителів виступила за те, щоб повернути місту історичну назву – Нью-Йорк.  Глава Донецької області Павло Кириленко не проти повернення історичної назви, повідомляє freeradio.

Якщо мешканці мають таке бажання, обґрунтоване і обговорене спільно між собою, то воно (клопотання. – Ред.) буде розглянуте і прийняте позитивно, – заявив він.

Населений пункт в Донецькій області  заснували в 1877 році німецькі колоністи. Селище міського типу пробуло з такою назвою до 1951 року. Згодом президія Верховної Ради Української РСР видали указ про перейменування селища міського типу Нью-Йорк в Новгородське.

Згідно із законодавством України, після узгодження про перейменування від керівництва області, це питання повинні розглядати у Верховній Раді. Зазначається, що в Верховну Раду минулого скликання двічі подавали проекти постанови про перейменування Новгородського в Нью-Йорк. Однак обидва проекти були відкликані у зв’язку з переобранням Верховної Ради України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...