Стало відомо, що стало причиною обвалу будинку в Дрогобичі

Опубліковано: 22.10.2019. Автор: . Львівська область

Стало відомо, що стало причиною обвалу будинку в Дрогобичі

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради отримав Технічний звіт з результатами детального обстеження житлового будинку №101/1 на вулиці Михайла Грушевського. Детальне обстеження будівлі показало, що причиною обвалу стало руйнування середньої несучої стіни підвалу.

Це могло статися внаслідок просідання або руйнування цегляної кладки через низьку марку цегли та розчину, внаслідок значного зволоження і відсутності гідроізоляції бетонної підлоги, що є в основному наслідком помилок при будівництві. Про це повідомила прес-служба Дрогобицької міської ради.

Не виключене і  втручання людей, яке необхідно підтвердити або спростувати через суд після розбору обвалених конструкцій, які знаходяться поверх цієї стіни підвалу.

Також у звіті пропонується демонтувати будівлю, підірвавши її.

Нагадаємо, трагедія сталася 28 серпня у Дрогобичі — того дня обвалився один з під’їздів житлового будинку №101/1 по вулиці М. Грушевського. Внаслідок трагедії загинуло вісім людей, серед яких одна дитина.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...