«Веселощі на кладовищах»:  користувачів соцмереж обурили танці Дзідзьо на місці загибелі «Небесної сотні»

Опубліковано: 24.10.2019. Автор: . Київська область

«Веселощі на кладовищах»:  користувачів соцмереж обурили танці Дзідзьо на місці загибелі «Небесної сотні»

Днями на Алеї Героїв Небесної сотні у Києві співав і танцював відомий музикант Дзідзьо зі своїми шанувальниками. Відео на своїй сторінці у Facebook оприлюднила співзасновниця і редактор «Небесної сотні»  Аліна Боднар.

За словами пані Боднар, відео їй скинула дружина вбитого «майданів ця». «Дикі танці» викликали справжній переполох в мережі. Активістка зазначає, що це місце й досі святе для багатьох українців, вона не розуміє, як можна було дати дозвіл на зйомки і розваги.

Як посміли влаштувати танцюльки на місці вбивства? Чому дружина вбитого «майданівця» вночі повинна відправляти мені таке відео? А я не знаходжу слів, щоб хоч щось відписати… Чому телевізійники вирішили, що можна знімати танцюльки на Алеї Героїв Небесної сотні, на вулиці, яка болить досі сотні українців? Хто дозволив?  За шість років це вперше на моїй пам’яті, щоб розваги перенесли і на Алею. Всі розуміли кордон, розуміли, що рана відкрита, що слідства тривають, що потрібно берегти хоча б алею від забуття, – повідомила під відео Аліна Боднар.

Пост зібрав багато гнівних коментарів, хоча деякі писали, що немає нічого поганого в танцях.

ЯК ПОСМІЛИ ВЛАШТУВАТИ ТАНЦЮЛЬКИ НА МІСЦІ УБИВСТВ?!! Чому дружина убитого майданівця серед ночі має надсилати мені таке відео? А я не знаходиму слів аби бодай щось відписати…Чому телевізійники вирішили, що можна знімати танцюлькі на АЛЕЇ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, на вулиці, яка болить досі сотні українців?!?!? Хто дозволив?.. За 6 років це вперше на моїй пам'яті, щоб розваги перенесли і на Алею. Всі розуміли межу. Розуміли, що рана відкрита. Що слідчі тривають. Що потрібно берегти хоча б Алею від забуття. DZIDZIO Михайло Хома Ваша робота? Серце не зжалось? Совість ДЕ?! Що сказати рідним убитих, які це бачать?Адміністрація Жовтневого… Міжнародний центр культури і мистецтв ФПУНу, ви і знахабніли! Мало того, що свою незаконну рекламу там вивішуваєте, і не платите ні копійки в бюджет, замахали ігнорувати парковку, яку утворюють ваші відвідувачі, так тепер ще й здаєте площу під зйомки танцюльок? Одні вулицю планують стерти з пам'яті, інші вже стирають Гідність… Що ж. Дотанцюєтесь. .. Відео Meriasha Lexy

Pubblicato da Alina Bodnar su Martedì 22 ottobre 2019

«Немає слів! Інакше як цілеспрямованою політикою по знищення справжньої пам’яті про Майдан це не назвеш. Що буде наступним? Танці на полях Іловайська або на кладовищах, де поховані наші воїни? Гидота!», «Народ, якщо розібратися то у нас вся земля в Україні полита кров’ю, то тепер перестати співати і танцювати?», «Вони ж не біля монумента танцюють, а далі, чого пустодзвонити, знайшли вандалів. У Києві куди не глянь, хтось загинув за Україну, тепер всі свята потрібно відзначати в лісі за містом», «Потрібно давно було з цього місця забрати весь бізнес і створити справжню алею, місце пам’яті …», – пишуть у коментарях.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...