«Я ж не лох якийсь»: Зеленський приїхав у Золоте і нагрубив добровольцям

Опубліковано: 26.10.2019. Автор: .

«Я ж не лох якийсь»: Зеленський приїхав у Золоте і нагрубив добровольцям

Президент України Володимир Зеленський приїхав у селище Золоте до добровольців та ветеранів, які з’їхалися туди, щоб не допустити відведення українських військ з населеного пункту. Про це свідчать публікації у Facebook та Telegram-каналі «Останній блокпост «Ні капітуляції», пише Громадське.

Зеленський розповів, що жителі за відведення військ і сказав добровольцям, щоб вони прибрали зброю. Однак добровольці не збираються відступати й не дозволять відведення військ.

Чоловік у військовій формі на ім’я Денис, імовірно доброволець або ветеран, запитав Президента, чи зустрінеться він з ветеранами щодо акцій «Ні капітуляції», які відбулися у низці міст України.

Люди вимагали зустрічі, — сказав він

Я прийшов тобі сказав, ви зброю відведіть. Ти мені переводиш стрілки. Ти мені взагалі не можеш ніякі ультиматуми озвучувати, — відповів Зеленський.

На репліку Дениса, що «люди передали Президенту інформацію про акції протесту в Україні» та про бажання учасників зустрітися з ним, Зеленський відповів:

Хто мені передав? В Україні вчора пройшов дощ, ось що мені передали.

Денис пояснив, що ветерани передали (очільнику Миколаївської області. – Ред.) Стаднику листа з вимогою зустрічі з Президентом.

Він мені передав, я прочитаю. Послухай, я Президент цієї країни. Мені 42-й рік. Я ж не лох якийсь. Я тобі прийшов і сказав — зброю прибери. А ти мене не переводь на акції. Я хотів побачити в очах розуміння. А побачив хлопця, який вирішив, що перед ним якийсь лопух стоїть і переводить мене на іншу тему, — сказав Зеленський.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...