В Україну прибула Венеціанська комісія, щоб оцінити «мовний закон»

Опубліковано: 27.10.2019. Автор: .

В Україну прибула Венеціанська комісія, щоб оцінити «мовний закон»

Заступник міністра закордонних справ Василь Боднар прийняв делегацію Венеціанської комісії, яка прибула для вивчення аспектів впровадження закону про українську мову.  Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Результатом візиту експертів Венеціанської комісії має стати підготовка висновку щодо імплементації мовного закону. Відповідний висновок комісія має ухвалити на своєму пленарному засіданні у грудні цього року.

За словами заступника міністра Василя Боднара, прийняття такого нормативного акту важливе не лише з гуманітарної точки зору, але й обумовлюється безпековими факторами в умовах триваючої російської агресії проти України. Україна повністю гарантує захист прав національних меншин та виходить з переконання, що закон про державну мову покликаний розширити можливість для національних меншин відігравати важливішу роль в українському суспільстві.

Нагадаємо, Верховна Рада 25 квітня ухвалила Закон «Про забезпечення функціонування української мови як державної». За його ухвалення проголосували 278 народних депутатів. Експрезидент Петро Порошенко підписав закон 15 травня.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...