Туристів у Чорнобилі хочуть катати на повітряних кулях

Опубліковано: 28.10.2019. Автор: . Київська область

Туристів у Чорнобилі хочуть катати на повітряних кулях

Вперше в історії у Чорнобилі для туристів хочуть організовувати екскурсії на повітряних кулях. Про це сайту «Сьогодні» розповів Віталій Петрук, який донедавна очолював Держагентство з питань зони відчуження. З його слів, такі прогулянки безпечніші, ніж піші.

Активно розробляється можливість катання туристів над зоною відчуження на повітряних кулях. Є кілька компаній, які готові надавати таку послугу, вони зараз вивчають дану можливість, – сказав Віталій Петрук.

Також є наміри розвивати інфраструктуру в прилеглих до зони відчуження населених пунктах. Наприклад, обговорюється питання облаштування в Іванкові Київської області додаткового готелю.

Нагадаємо, за даними Держагентства з питань зони відчуження, 2019 року зросла кількість туристів, що відвідали Чорнобиль. Зараз ця кількість перевищила 90 тис. осіб, тоді як за весь минулий рік на екскурсіях побували 72 тис. осіб.

Раніше на виконання Указу Президента України «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи» Державним агентством України з управління зоною відчуження розроблено водні маршрути відвідування зони відчуження.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...