Конгрес США заблокував участь Росії в G-7

Опубліковано: 31.10.2019. Автор: .

Конгрес США заблокував участь Росії в G 7

У Палаті представників Конгресу США ухвалили резолюцію проти участі РФ у саміті країн «Великої сімки».  Про це повідомляє пресслужба конгресмена Альбіо Сайреса, який став ініціатором голосування.

Росія не має брати участі в самітах G7 доти, доки вона не поважатиме територіальної цілісності сусідніх країн, – ідеться в резолюції. Мова – про тривалу окупацію сходу України, дестабілізацію ситуації на Близькому Сході та численні порушення прав людини.

Росія знову і знову демонструє неповагу до територіальної та демократичної цілісності інших держав, – заявив Сайрес.

Він додав, що після вигнання РФ із «Великої вісімки» через дії в Україні, країни G7 погодили умови, які має виконати Москва, перш ніж вона зможе взяти участь у майбутніх самітах.

Росія не виконала жодної з умов, але стала агресивнішою в Україні й підірвала демократію в багатьох інших країнах, включно зі Сполученими Штатами… Росія не може брати участь у самітах G7, поки вона зневажає міжнародні демократичні стандарти, – сказав конгресмен.

Росію виключили із «вісімки» у 2014 році після анексії Криму та початку війни на Донбасі. Відтоді спільнота існує як «Велика сімка». До неї входять США, Канада, Велика Британія, Німеччина, Франція, Італія та Японія.

Нагадаємо, пропозицію президента США Дональда Трампа повернути Росію до Великої вісімки у серпні цього року розглянули лідери Німеччини, Великобританії та Франції. І всі в один голос заявили, що такий крок буде сприйнятий, як прояв слабкості G-7.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...